MENÜ

DECORIUM MİMARLIK & İÇ MİMARLIK ® | HAKKIMIZDA | ABOUT US

Ahmet AY

Yüksek Mimar | Kurucu

1999 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız mimari ve iç mimari projelerin tüm kontrolünü elinde tutan; büyük ölçekli projeleri esnek organizasyonlarıyla kolaylıkla yürüten ve yöneten bir yapıya sahiptir.

2009 yılında sektörde bir çok alanda olduğu gibi mobilya alanında da ihtiyaç olduğundan dolayı, profesyonel bir işletme anlayışı ile otel, residence ve bir çok mağaza gruplarına mobilya konusunda da hizmet vermek için sabit ve hareketli mobilya üretimine Dreny Mobilya markası çatısı altında üretime geçtik. Bu yapılanmamız ile bir çok projede mobilya çözümlerinde hizmet verdik.

Trabzon’da 1900 m2 özel üretim tesisi ve modern boyahanesi ile hizmet verirken, 2014' de Kastamonu Tosya’da 9000 m2'lik alanda üretim yapan Üstün Ahşap firmasıyla ortaklık kurup mobilya kaplama, ahşap kapı, pvc kapı, melamin kapı, laminant kapı üretiminde de ciddi bir yol kat ettik. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde halen profesyonel ekipman ve montaj ekipleriyle inşaat teslimi kapı üretimi hizmeti de vermeye devam ediyoruz.

Firmamız 2015 yılında ise Öztürkler İnş. Taah. ve Tic. Ltd. Şti. ile iş gücünü birleştirip ortaklık kurmuş; işine olan değer, katkı ve iş bitirme konularında vizyonunu daha da üst noktalara taşımıştır.

Profesyonel ekibimizle mimari ve iç mimari sektöründe, geniş bir yelpazede hizmet veren Decorium Mimarlık & İç Mimarlık'ın son yıllardaki işlerinin çoğunluğunu geniş ölçekli konut projeleri, kamu kurumları, oteller, ofis alanları, çeşitli genel müdürlükler, finansal kurum şubeleri ve çeşitli mağazalar oluşturmaktadır.

Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörünün bilinciyle tecrübelerini işe adamış personelinin katkılarıyla birleştirerek, yaşam kalitesine değer katmayı ilke edinen firmamızın vizyonu inşaat sektöründeki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği doğaya zarar vermeden şekillendirip insanlığın hizmetine sunmaktır.

Sektöründe ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, kalitesini her zaman koruyabilmek firmamızın vazgeçilmez misyonudur.

Telefon / Fax : +90462 223 44 40

E-mail : info@decoriummimarlik.com


Çözüm Ortaklarımız
| Partners